0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

O firmie

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i świetna lokalizacja to główne składowe sukcesu firmy JBG-2. Setki zadowolonych klientów z całego świata szczególnie doceniają nasze kreatywne podejście, elastyczność oraz zaangażowanie w pomyślną realizację każdego projektu.

Od początku naszej działalności w 1989 roku ekologia zawsze była przedmiotem naszej największej troski, zarówno na etapie samej produkcji jak i późniejszego wpływu naszych produktów na środowisko.

W trosce o jakość przeprowadzamy testy w naszych certyfikowanych laboratoriach, spełniających wymogi normy ISO23953-2. Zarządzanie jakością realizowane jest w oparciu o normę ISO 9001-2009.

Nasz zespół jest zawsze gotowy dołożyć wszelkich starań aby współpraca z nami była udana, satysfakcjonująca i długoterminowa.

 


Galeria:

wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.