0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

Nasze priorytety

Wśród naszych priorytetów dużą rolę odgrywają przede wszystkim troska o środowisko oraz dbałość o rozwój naszych obecnych jak i przyszłych pracowników. Kwestie środowiskowe są kluczową częścią każdego aspektu działalności JBG-2, od właściwości naszych produktów, przez procesy produkcyjne aż do codziennego funkcjonowania naszego zakładu. Jesteśmy także zwolennikami tezy, że kluczem do sukcesu w każdym aspekcie życia są ludzie, którymi się otaczasz. Od początku funkcjonowania JBG-2, aż po dzisiejszy dzień, powodem wielkiej dumy było posiadanie w zespole znakomitych specjalistów, którzy podchodzą do codziennych obowiązków z wielkim zaangażowaniem i pasją. Zależy nam aby nasi pracownicy ciągle zwiększali swoje kompetencje i stale się rozwijali, dlatego umożliwiamy im uczestnictwo w wielu specjalistycznych kursach np. kursach językowych. Chcemy także dzielić się naszą pasją z przyszłymi pracownikami, którzy za kilka lat będą rozpoczynali swoją karierę zawodową. Dlatego pod patronatem JBG-2 w jednym z regionalnych techników uruchomiona została klasa o specjalizacji „chłodnictwo i klimatyzacja”. Oprócz zdobywania specjalistycznej wiedzy uczniowie Ci będą mieli możliwość wykorzystania nowo nabytych umiejętności podczas praktyk zawodowych na terenie naszego zakładu. Jesteśmy także dumnym sponsorem Młodzieżowego Klubu Sportowego w Warszowicach i przede wszystkim jako główny sponsor opiekujemy się JBG-2 PROFESSIONAL MTB team.


Galeria:

wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.