0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

Kariera

  

 

 

 

Grupa JBG to dzisiaj ponad 730 pracowników. Jesteśmy inżynierami, projektantami, menadżerami, tokarzami, specjalistami chłodnictwa, ekonomistami, elektrykami, handlowcami, logistykami, montażystami, kierowcami, mechanikami, księgowymi i i spawaczami.

Niezależnie od zawodu w jakim pracujemy, zawsze staramy się podchodzić do naszych codziennych zadań z entuzjazmem. Wiemy, że nasze osobiste zaangażowanie w realizację naszych zadań bezpośrednio wpływa na jakość naszych produktów i budowę marki JBG.

O sile każdej firmy zawsze i przede wszystkim stanowią jej pracownicy. Jesteśmy przekonani, że nasz nieustanny rozwój i każdy sukces jaki kiedykolwiek odnieśliśmy zawdzięczamy codziennym wysiłkom, zaangażowaniu i pasji naszego zespołu.

Naszym głównym celem jest rozwój - rozwój naszej firmy, ale także rozwój osobisty i zawodowy członków naszego zespołu. Każda nowa umiejętność nabyta przez pracownika, ale także pozytywne nastawienie i zaangażowanie każdego dnia są ściśle związane ze stabilnym i konsekwentnym wzrostem naszej grupy.

Wszystkie nasze innowacje i rozwiązania to wynik wytężonej pracy, ale także wielu prób i testów zakończonych niepowodzeniami. Natomiast wiemy, że każde wyzwanie z jakim przychodzi nam się mierzyć to przede wszystkim źródło wiedzy i doświadczenia dla naszych pracowników. Dlatego staramy się odważnie podchodzić do nowych zadań i ze szczególnym entuzjazmem i ciekawością podchodzimy do tych, na które nie mamy gotowego rozwiązania.

Ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i dążenie do udoskonalania naszych umiejętności jest bezpośrednio związane z sukcesem naszej organizacji. Dlatego naszym pracownikom zapewniamy pakiety specjalistycznych szkoleń oraz kursów językowych.

 

Szkoły techniczne to dzisiaj najcenniejsze źródło nowych pracowników dla każdego pracodawcy. Jednym z najważniejszych elementów edukacji technicznej są zajęcia praktycznej nauki zawodu. Podczas tych zajęć uczniowie mają okazję wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce. JBG-2 wraz z pawłowickim technikum postanowiło dać możliwość takiego wykorzystania wiedzy w praktyce w normalnych warunkach zakładu produkcyjnego.

1 września 2017 roku uruchomiona została pierwsza klasa patronacka JBG-2. 28 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach rozpoczęło naukę w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji. Nauka prowadzona jest w trybie dualnym. Oprócz zajęć teoretycznych prowadzonych w szkole, jeden dzień w tygodniu uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu na terenie naszego zakładu produkcyjnego.

Pierwsi absolwenci naszej klasy patronackiej zakończą swoją edukację techniczną w 2021 roku. Do tego czasu każdy z nich będzie miał za sobą ponad 1000 godzin spędzonych na praktycznej nauce w naszej firmie. Liczymy, że kolejnych latach będziemy kontynuowali współpracę ze szkołami technicznymi i umożliwimy zdobycie praktycznej wiedzy jeszcze większej ilości uczniów.

 

Jesteś zainteresowany pracą:

... lub jakąkolwiek inną pracą na linii produkcyjnej, a obecnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cie stanowisko?
Wypełnij formularz i prześlij go do nas. Jeżeli tylko pojawi się zapotrzebowanie na nowych pracowników na pewno się z Tobą skontaktujemy.Jesteś zainteresowany pracą w dziale:

...lub pracą w innym dziale administracji naszej firmy, a obecnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko?
Wypełnij formular
z i prześlij go do nas. Jeżeli tylko pojawi się zapotrzebowanie na nowych pracowników na pewno się z Tobą skontaktujemy.

 

wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.