0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

Klasa patronacka JBG-2 powstaje w Pawłowicach


W Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach utworzona została klasa patronacka firmy JBG-2 sp. z o.o. kształcąca w zawodzie Technik chłodnictwa i klimatyzacji.

4 września 2017 roku, podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach, Pan Dyrektor Andrzej Wowra oficjalnie otworzył pierwszą klasę kształcącą uczniów w zawodzie Technik chłodnictwa i klimatyzacji. JBG-2 dwa ma tą przyjemność i zaszczyt bycia oficjalnym patronem tej klasy. Utworzenie klasy patronackiej to rezultat porozumienia o współpracy, które JBG-2 Sp. z o.o. zawarła z Gminą Pawłowice na początku tego roku.

Już w najbliższych dniach 27 uczniów naszej klasy patronackiej rozpocznie naukę w trybie dualnym. Zajęcia teoretyczne będą prowadzone w wyposażonej przez JBG-2 pracowni dedykowanej do nauki tego zawodu. Firma przekaże szkole środki dydaktyczne tj. sprzęt, urządzenia, części niezbędne do prowadzenia z uczniami zajęć z przedmiotów zawodowych w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.

Praktyczna nauka zawodu przez jeden dzień w tygodniu będzie odbywała się na terenie zakładu produkcyjnego naszej firmy w Warszowicach. Pod okiem wykwalifikowanych fachowców uczniowie będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami na rynku urządzeń chłodniczych. Dowiedzą się jak od kuchni wygląda proces produkcyjny, jak funkcjonuje układ chłodniczy, jak budowane są urządzenia chłodnicze. W kolejnych latach uczniowie będą odbywać już pełne praktyki zawodowe na terenie firmy, a po zakończeniu edukacji najlepsi będą mogli liczyć na znalezienie zatrudnienia w naszej firmie.

To pierwsza taka inicjatywa JBG-2. Tym bardziej z wielkimi nadziejami i entuzjazmem czekamy na naszych uczniów.


Galeria:

Wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.