0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

SMART control


SMART control jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które daje lepszą kontrolę i ułatwia zarządzanie pracą urządzenia.

SMART Control to płytka PCB zainstalowana wewnątrz urządzenia wraz z kontrolerem. Jej głównym celem jest zbieranie informacji o pracy urządzenia, wysyłanie powiadomień i reagowanie w razie potrzeby. SMART Control rejestruje wszystkie nieregularności, dzięki czemu może przewidzieć potencjalne scenariusze w dalszej pracy urządzenia. Ponadto, w przypadku wystąpienia usterki, element ten jest w stanie zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu urządzenia. Automatycznie wysyłane raporty informują nas o konieczności przeprowadzeniu przeglądu urządzenia, więc zanim jeszcze zauważysz, procedura serwisu będzie już rozpoczęta.


Galeria:

Wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.