0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

Pure Energy Equipment


Nowa gama produktów. Ekologiczne, ergonomiczne i eleganckie.

Rozpoczeliśmy projektowanie nowych urządzeń o tak dobrych parametrach, że zasługują na wyodrębnienie nowej gamy produktów. Pure Energy Equipment odzwierciedla nowy sposób myślenia o ergonomii, ekologii i designie. Niskie zużycie energii, ekologiczny czynnik chłodniczy i wykorzystanie bezobsługowego skraplacza plasuje je bliżej urządzeń chłodniczych domowego użytku. Ważną zaletą jest ich bardzo niska emisja ciepła i hałasu – tak więc posiadają same korzyści.


Galeria:

Wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.