0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Polska Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

LEDit


LEDit TUBE i LINE są to produkty przeznaczone do oświetlenia produktów w urządzeniach chłodniczych i wnętrza sklepu.

Światło jest tym, co pozwala nam zobaczyć właściwości wszystkich rzeczy wokół nas. Faktura, kolor, struktura – wszystko to zaczyna istnieć dzięki niesamowitej współpracy ludzkiego oka i światła. Odbite od obiektu światło zbiera informacje o nim i przenosi je w zakodowanym pakiecie - który może być "odkodowany" przez nasze oczy. Z tego powodu obraz, który widzimy w rzeczywistości istnieje tylko w naszych umysłach. Odpowiednie oświetlenie może wpływać na zawartość tego "pakietu" dlatego rozumiemy jak ważną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie ekspozycji w procesie sprzedaży. Zaprojektowane oświetlenie, które w pełni wydobywa piękno oświetlonych towarów. Dobre oświetlenie polega nie tylko na tym żeby zobaczyć produkt, ale żeby zobaczyć jego piękno.


LEDit LINE

Ten produkt został zaprojektowany, aby ułatwić łączenie oświetlenia LED w liniach. Jest to całkowicie modułowa konstrukcja a zarazem prosta metoda tworzenia długich linii oświetlenia. Łączniki zaprojektowane są pod różnymi kątami, aby zapewnić dopasowanie do każdego pomieszczenia. Opracowana konstrukcja pozwala na łatwą wymianę każdego elementu w zaledwie kilku prostych krokach. Zmiana wysokości zawieszenia jest bardzo prosta i daje możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni.


LEDit TUBE

LEDit TUBE jest grupą produktów przeznaczonych do urządzeń chłodniczych. Ma szeroki zakres kolorów z przeznaczeniem dla danej ekspozycji. Istnieje również możliwość łączenia dwóch różnych kolorów w jednej oprawie i wyboru koloru światła poprzez proste przełączania pomiędzy tymi dwoma opcjami.


Pliki do pobrania:

LEDit Line - ulotka LEDit Tube/Profile/Rail - ulotka

Galeria:

Wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.