0
0

Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o.
ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice, Poland
Sekretariat:
+48 32 494 00 00
Sekretariat:
info@jbg2.com
zapytaj ON-LINE

FLOW system


System znajduje zastosowanie zarówno w urządzeniach typu remote jak i plug-in. Jest to nowe ekologiczne rozwiązanie, którego właściwości pozwalają ulepszyć parametry pracy urządzeń, zmniejszyć oddziaływanie na środowisko oraz obniżyć rachunki.

FLOW system dla urządzeń typu plug-in

Aranżacja sklepu może postawić nas przed poważnym dylematem; z jednej strony, chcemy zwiększyć obszar sprzedaży, ale z drugiej strony, musimy ograniczyć ilość wyposażenia. Zbyt duża liczba urządzeń plug-in może spowodować koncentrację ciepła wewnątrz sklepu, a to z kolei będzie negatywnie wpływać na parametry pracy urządzeń oraz klimatyzację.

Istnieje rozwiązanie tego problemu: FLOW system przenosi ciepło wytwarzane przez urządzenia na zewnątrz budynku. Ponieważ jest to również rozwiązanie energooszczędne, pozwala na osiągnięcie odpowiednich proporcji pomiędzy ilością urządzeń a oddziaływaniem na środowisko.

FLOW systemu dla urządzeń typu remote.

Takie rozwiązanie dla układu remote ma wiele zalet – pozwala w łatwy sposób zwiększyć ilość urządzeń, upraszcza zmianę aranżacji sprzętu w sklepie, a instalacja sprzętu nie wymaga zaangażowania specjalisty chłodnictwa. Mniejsze zużycie czynnika chłodniczego sprawia, że ten system jest bardziej ekologiczny. Rozwiązanie daje również wiele możliwości wykorzystania nadmiarowego ciepła, a co za tym idzie, pozwala zmniejszyć zużycie energii.
 


Galeria:

Wróć

Urządzenia Plug-in

Urządzenia z wbudowanym agregatem, przeznaczone głównie do mniejszych sklepów. Nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej.

Zobacz produkty

Urządzenia remote

Urządzenia opracowane pod zewnętrzny system chłodniczy. Znajdują zastosowanie w każdym sklepie, głównie w super i hipermarketach.

Zobacz produkty

JBG-2 Group:

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.